Saat
Takvim

Hakkımızda

AKÇA RENT A CAR BAKIRKÖY

AKÇA RENT A CAR olarak Bakırköy araç kiralama ve diğer tüm faaliyet alanlarımızda müşterilere en yüksek düzeyde hizmet sunma taahhüdümüz geçerlidir ve bu nedenle sürekli olarak hizmetlerimizin kalitesini artırma çabamız sürmektedir.
Müşterilerimizle telefonda ya da yüz yüze görüşmekten her zaman memnuniyet duymaktayız. Her zaman çok sıcak bir şekilde karşılanacağınızdan emin olabilirsiniz. Sürekli gelişen teknoloji; günümüzde otomobil dünyasın da güven , konfor ve şıklık ile beraber, kullanmış olduğumuz araçları bir moda haline getirmiştir.

Artan teknolojinin de göstermiş olduğu gibi ayrıcalıklı ve prestijli otomobiller git gide artmaktadır. Bizde Akça rent a car olarak, zengin bir müşteri portföyüne ulaştık. Müşteri memnuniyetini ön plan da tuttuğumuz , kalabalık prosedürlerden uzak, ek kasko olmadan araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak,müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. Hizmet sunmanın çok büyük bir iş olduğunu ve İstanbul araç kiralama, ekonomik araç kiralama, lüks araç kiralama ve diğer tüm hizmetinizin de mükemmel olması gerektiği kanaatindeyiz.

İhtiyaçlarınıza değer katmak için, her markada siz dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.
Otomobil Kiralama da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü AKÇA RENT A CAR ‘da bulacaksınız.

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.52927.5593
Euro8.92328.9590
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret2524